• AUGSTĀKĀ LĪMEŅA VELO FORMA PĒC INDIVIDUĀLA DIZAINA
2018. gada katalogs ir klāt !!!  
Lejupielādē uz to sava datora šeit


BikesBaltic.com, kā pirmais Latvijā (jau 2006. gadā) sāka piedāvāt kompleksu komandu formu izgatavošanu uzņēmumiem un velo klubiem .

Šodien BikesBaltic sadarbībā ar vienu no labākajiem Itālijas velo apģērbu ražotājiem - Biemme, piedāvā iespēju pasūtīt, kvalitatīvu velo un triatlona komandas apģērbu - tieši tādu, kādu Jūs to vēlaties. Ierobežojumu Jūsu vēlmēm praktiski nav, viss ir atkarīgs no Jūsu fantāzijas un budžeta. Mēs pieņemam gan jau gatavus formu dizainus, gan veicam formu dizaina izstrādi un saskaņošanu ar klientu.

Mēs patiesi varam lepoties ar savu veikumu un esam palīdzējuši apģerbt tādas MTB komandas, kā Filter, Hawaii Express, LMT, Troja, Priekuļu MTB, , Savējie, Spectus/BH/Smiltene, ZZK, Kuldīga, NN Marss, VentEko, Swedbanka, Lattelecom, Re un Re, Sanistal, RIMI, MERKS, VIC Velokurjers, Eko Osta, Winsport KTM,VentEko, Riga Ironman Team, BASK Virsotne un daudzas citas.

Iepazīsties un novērtē  mūsu veikumu KLUBIEM un UZŅĒMUMIEM .

Lai uzzinātu sīkāk par komandu formu pasūtīšanu, lūdzu sazinieties ar mums pa elektronisko pastu info@bikesbaltic.com, vai zvaniet +37129127295.

Ar apģērbu/izmēru paraugiem var iepazīties mūsu veikalā Pils ielā  14 (blakus Grand Palace hotel), iepriekš sazvanoties un sarunājot laiku. 

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA VELO FORMA PĒC INDIVIDUĀLA DIZAINA

  • Preces kods: CCTW
  • Pieejamība: piegāde 5-9 dienu laikā
  • 0,00 €